KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12916510
nr 1291 6510
Göte Halvarsson
(f. 1927), Sverige
Akvarell, Rådjur, Signerad, 19x31 cm
Göte Halvarsson, svensk bildkonstnär född 1927.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:48:03
24/11 23:22:13